Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza Jednostki Samorządu Terytorialnego oraz ich jednostki podległe na konferencję pn.:  „Geotermia i OZE szansą na rozwój gmin i samowystarczalność energetyczną” która odbędzie się w dniu 21.06.2022 r. na Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich w Uniejowie. Na zgłoszenia czekamy do 14 czerwca br. Udział jest bezpłatny.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, którego skan należy przysłać na adres skrzynki elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nie później niż 14.06.2022r. do godz. 15.00. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Konferencja realizowana jest  w ramach Projektu "Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE”  POIiŚ 2014 – 2020, działanie 1.3, poddziałanie 1.3.3.