Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków.

Infolinia Programu Czyste Powietrze 42 208 20 91
Informacja na temat złożonych wniosków w ramach Programu Czyste Powietrze 42 663 41 68
email WFOŚiGW w Łodzi Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.                
Doradcy Energetyczni Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klient Indywidualny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Projekty Inwestycyjne  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Projekty Nieinwestycyjne Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Realizacja Umów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt telefoniczny:   

Kierownik Zespołu ds. Obsługi Klienta Indywidualnego 42 663 41 33                                           
Kierownik Zespołu ds. Projektów Inwestycyjnych 42 663 41 32
p.o. Kierownika Zespołu ds. Projektów Nieinwestycyjnych 42 663 41 51
Kierownik Zespołu Realizacji Umów 42 663 41 70
Kierownik Zespołu s. Funduszu Unii Europejskiej i Doradców Energetycznych 42 663 41 90
Kierownik Zespołu Kontroli Zewnętrznej 42 663 41 97