Przejdź do treści

Zmiana terminu ogłoszenia wyników w konkursie plastycznym "Wiosna z mojego okna"

W oparciu o paragraf 10 pkt 4 Regulaminu Konkursu plastycznego "Wiosna z mojego okna" w związku wielokrotnie przerastającym nasze przewidywania zainteresowaniem konkursem i faktem przesłania do Funduszu przez uczestników ponad 500 prac plastycznych,

Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi podjął decyzję o zmianie terminu ogłoszenia wyników z dnia 30 maja 2020 na dzień 8 czerwca 2020 w celu dokonania dokładnej analizy i oceny wszystkich zgłoszonych prac oraz wyboru laureatów w 3 kategoriach wiekowych, jak i osób wyróżnionych.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane do 8 czerwca 2020 roku na naszej stronie www i profilu na Facebook/

Osoby nagrodzone i wyróżnione zostaną także, poinformowane drogą mailową.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.