Przejdź do treści

Zmiana Programów Priorytetowych "Rewaloryzacja zabytkowych parków województwa łódzkiego" oraz "Utworzenie w przestrzeni publicznej terenów zieleni wraz z bazami edukacyjnymi"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, iż w dniu 24.10.2019 r. Rada Nadzorcza WFOŚiGW w Łodzi dokonała zmian dotyczących intensywności dofinansowania oraz rozszerzenia katalogu kwalifikacji kosztów w Programach Priorytetowych: „Rewaloryzacja zabytkowych parków województwa łódzkiego” oraz „Utworzenie w przestrzeni publicznej terenów zieleni wraz z bazami edukacyjnymi”.

Aktualne dokumenty znajdują się w zakładce Programy Priorytetowe Jednostki samorządu terytorialnego i pozostałe podmioty

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.