Przejdź do treści

Zawieszenie naboru wniosków w ramach Programu Priorytetowego DESZCZÓWKA - Gromadzenie wód opadowych

Zawieszenie naboru wniosków o dofinansowanie zadań ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w ramach Programu Priorytetowego: DESZCZÓWKA - Gromadzenie wód opadowych.

Uprzejmie informujemy, że w związku z trwającymi pracami nad zwiększeniem atrakcyjności i dostępności  oferty WFOŚiGW w Łodzi na realizację zadań związanych z gromadzeniem wód opadowych przez mieszkańców województwa łódzkiego, zawiesza się nabór wniosków o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego: DESZCZÓWKA - Gromadzenie wód opadowych do odwołania.

Jednocześnie informujemy, że wnioski złożone po 25.05.2020 r. nie podlegają rozpatrzeniu.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.