Przejdź do treści

Zaproszenie na Konferencję pt. "Modernizacja oświetlenia drogowego - korzyści dla środowiska, oszczędności dla inwestora"

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz Doradcy Energetyczni mają zaszczyt zaprosić na konferencję pt „Modernizacja oświetlenia drogowego – korzyści dla środowiska, oszczędności dla inwestora” organizowaną przez WFOŚiGW w Łodzi w ramach Projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE, finansowanego przez Unię Europejską ze środków POIiŚ na lata 2014-2020.

Konferencja organizowana jest we współpracy ze Społeczną Akademią Nauk i skierowana głównie do JST.

Data i miejsce: Łódź, ul. Kilińskiego 98, 30.09.2019 r. (poniedziałek).

Zaproszenie do wystąpienia podczas konferencji przyjęli m.in. przedstawiciele Politechniki Łódzkiej i Politechniki Białostockiej, z dużym doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie.

Zakres merytoryczny  konferencji to:

  • audyty oświetlenia drogowego (dlaczego modernizacja oświetlenia drogowego nie przynosi wyliczonych efektów energetycznych i ekonomicznych),
  • wymagania obowiązujące dla opraw oświetleniowych,
  • oszczędności związane z modernizacją o oświetlenia,
  • oddziaływanie urządzeń oświetleniowych na sieć zasilającą,
  • nowości w oświetleniu,
  • możliwości finansowania modernizacji oświetlenia,
  • dobre praktyki – przykłady projektów zrealizowanych przez gminy.

Szczegółowa agenda zostanie wkrótce zamieszczona na naszej stronie.

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zgłoszenia na konferencję prosimy kierować na adres:   rejestracja@wfosigw.lodz.pl .  

Formularz zgłoszeniowy

Klauzula informacyjna

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.