Przejdź do treści

Zapraszamy do siedziby WFOŚiGW w Łodzi na zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej

Szanowni Państwo. Zbliżają się ferie zimowe, może warto ciekawie spędzić ten czas biorąc udział w warsztatach ekologicznych dla dzieci i młodzieży. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza zorganizowane grupy dzieci i młodzieży z przedszkoli oraz szkół z terenu woj. łódzkiego na bezpłatne zajęcia z zakresu edukacji ekologicznej, które prowadzone są na terenie naszej siedziby w Łodzi przy ul. Dubois 118.

W czasie zajęć dzieci i młodzież mają możliwość poznania ekologicznej ścieżki edukacyjnej, która znajduje się wokół budynku Funduszu oraz biorą udział w zajęciach warsztatowych poświęconych tematyce ekologicznej. Obiekt WFOŚiGW w Łodzi został wyposażony  w instalacje, które pracują w oparciu o odnawialne źródła energii, tworząc technologicznie, innowacyjną całość.

Warto to zobaczyć! Więcej informacji można uzyskać w Zespole ds. Promocji nr tel. 42 663 41 11, e-mail: promocja@wfosigw.lodz.pl .

Zapraszamy.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.