Przejdź do treści

Z dniem 10.03.2020 r. do odwołania zostaje zamknięty Punkt Obsługi Beneficjentów w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi.

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa w Polsce Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu Punktu Obsługi Beneficjentów w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi z dniem 10.03.2020 r do odwołania.

Duże zainteresowanie Programem Priorytetowym Czyste Powietrze, Programem „Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska II edycja” oraz konkursem „Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach na rok szkolny 2020/2021”  spowodowało, że w ciągu ostatnich tygodni siedzibę Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi odwiedziło ponad 7 tysięcy mieszkańców województwa łódzkiego.

Ponieważ w ciągu  ostatnich tygodni obserwuje się rosnącą liczbę zachorowań na COVID-19 – chorobę wywoływaną przez koronawirusa SARS-CoV-2 w Europie i w Polsce, w trosce o zdrowie Beneficjentów odwiedzających Fundusz,

APELUJEMY O OGRANICZENIE WIZYT W SIEDZIBIE WFOŚiGW W ŁODZI PRZY UL. DUBOIS 118

w celu osobistej konsultacji realizowanych przez Państwa inwestycji.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków.

Kontakt do naszych doradców:

Infolinia Programu Czyste Powietrze 42 208 20 91
Informacja na temat złożonych wniosków w ramach Programu Czyste Powietrze 42 663 41 68
Doradcy Energetyczni  doradztwo@wfosigw.lodz.pl
Klient Indywidualny klientindywidualny@wfosigw.lodz.pl
Projekty Inwestycyjne projektyinwestycyjne@wfosigw.lodz.pl
Projekty Nieinwestycyjne projektynieinwestycyjne@wfosigw.lodz.pl
Realizacja Umów realizacjaumow@wfosigw.lodz.pl

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.