Przejdź do treści

Wyniki Konkursu "Przyrodnicze perły województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków"

Rozstrzygnięcie drugiego Konkursu w ramach Programu Priorytetowego: „Przyrodnicze perły województwa łódzkiego – program rewaloryzacji zabytkowych parków” – II edycja. WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż rozstrzygnięto Konkurs o dotację na zadania z dziedziny Ochrona przyrody i krajobrazu ogłoszony w ramach II edycji Programu Priorytetowego: "Przyrodnicze perły województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków". Dzięki wsparciu finansowemu Funduszu powstała możliwość przeprowadzenia rewaloryzacji 2 parków.  
Poniżej zamieszczamy wykaz zadań rozpatrzonych pozytywnie:

Lp.

Nazwa Wnioskodawcy 

Nazwa zadania

Przyznana kwota dofinansowania (zł)
1 Miasto Łódź Rewaloryzacja części parku im. ks. J. Poniatowskiego w Łodzi 4.153.000,00
2 Gmina Miasto Rawa Mazowiecka Rewaloryzacja zabytkowego parku miejskiego w Rawie Mazowieckiej 2. 197.000,00

Wszystkim dziękujemy za udział w Konkursie, a Laureatom życzymy udanej realizacji projektów.       

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.