Przejdź do treści

WYNIKI KONKURSU "MOJA WYMARZONA EKOPRACOWNIA"

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż w dniu 26.06.2014r. rozstrzygnięto Konkurs o dofinansowanie w formie dotacji pn. "Moja wymarzona ekopracownia".

W ramach Konkursu złożono 403 wnioski o przyznanie dofinansowania, a łączna wnioskowana kwota dotacji znacznie przekroczyła środki zaplanowane do rozdysponowania. Zarząd Funduszu zwiększył pierwotnie zaplanowaną pulę środków i przyznał dofinansowanie dla 236 wniosków, które zostały pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym przez Kolegium Konkursowe.

Wnioski, którym przyznano dofinansowanie znajdują się w załączniku poniżej.

Wszystkim szkołom dziękujemy za udział w Konkursie, laureatom życzymy udanej realizacji przedsięwzięć, a uczniom i nauczycielom niezapomnianych wakacji!

 

Załączniki

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.