Przejdź do treści

Wyniki Konkursu "Ekologiczny magister i doktor"

W dniu 06.11.2014 r. odbyło się posiedzenie Kolegium Konkursowego powołanego na potrzebę oceny prac magisterskich oraz rozpraw doktorskich nadesłanych w ramach  Konkursu "Ekologiczny magister i doktor".

Celem Konkursu było wyłonienie najlepszych, pod względem naukowym i praktycznym, prac magisterskich oraz rozpraw doktorskich z dziedziny ochrony środowiska. Kolegium Konkursowe oceniło 18 prac, które wpłynęły do Konkursu.  Kolegium zapoznało się z nadesłanymi zgłoszeniami oraz przedstawionymi przez uczestników Konkursu prezentacjami multimedialnymi.

Zarząd WFOŚiGW w Łodzi na wniosek Kolegium Konkursowego  przyznał nagrody w Konkursie dla 12 Laureatów.

Uroczysta Gala podsumowująca Konkurs odbędzie się w dniu 05 grudnia 2014 r. o godz. 11.00 w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18 w Łodzi.

Bardzo serdecznie gratulujemy Laureatom i dziękujemy za wszystkie nadesłane prace!

Załączniki

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.