Przejdź do treści

Wyniki II edycji Konkursu "Edukacja ekologiczna w szkołach i przedszkolach"

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż w dniu 28.11.2014r. rozstrzygnięto II Edycję Konkursu o dofinansowanie w formie dotacji dla zadań polegających na realizacji przedszkolnych i szkolnych programów edukacji ekologicznej  pn. "Edukacja Ekologiczna w szkołach i przedszkolach".

W ramach Konkursu złożono 137 wniosków o przyznanie dofinansowania. Zarząd Funduszu przyznał dofinansowanie dla 115 wniosków, które zostały pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym przez Kolegium Konkursowe.

Wykaz wniosków, którym przyznano dofinansowanie znajduje się poniżej.

WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W KONKURSIE, A LAUREATOM ŻYCZYMY UDANEJ REALIZACJI PRZEDSIĘWZIĘĆ.

Załączniki

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.