Przejdź do treści

Wstrzymany nabór wniosków o dotację z dziedziny Edukacji Ekologicznej

Uprzejmie informujemy, iż w roku bieżącym został wstrzymany nabór wniosków o dotację z dziedziny Edukacji Ekologicznej na zadania związane z produkcją i emisją audycji radiowych i telewizyjnych.  

Zgodnie z decyzją Zarządu tego typu zadania będą rozpatrywane wyłącznie w trybie konkursowym. Szczegółowe informacje będą umieszczane na stronie internetowej Funduszu i dostępne w zakładce ,,Konkursy".

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.