Przejdź do treści

Warsztaty dotyczące wypełniania wniosku o udzielenie dotacji w ramach konkursu ,,Ekopracownia pod chmurką"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza osoby zainteresowane na warsztaty dotyczące wypełniania wniosku o udzielenie dotacji w ramach ogłoszonego konkursu pn: ,,Ekopracownia pod chmurką".

Warsztaty odbędą się w Sali Edukacyjnej WFOŚiGW w Łodzi przy ul. Dubois 118.

Zgłoszenia należy kierować na adres mailowy: kszyposzynska@wfosigw.lodz.pl do dnia 13.04.2018 r., do godziny 15.00. Ilość miejsc w poszczególnych dniach ograniczona do max. 30 osób - decydować będzie kolejność zgłoszeń. Potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach zostanie Państwu wysłane w dniu 16.04.2018 r. do godz. 15.00. W przypadku dużego zainteresowania warsztatami ustalony zostanie dodatkowy termin.

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.