Przejdź do treści

W dniu 13 lipca 2020 r. ponownie rozpoczynają pracę Punkty Konsultacyjne w Opocznie i Poddębicach

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje, że w dniu 13 lipca 2020 r. zostaną ponownie uruchomione Punkty Konsultacyjne w Opocznie i Poddębicach, w których będzie można uzyskać poradę i konsultację dotyczącą inwestycji realizowanych na obszarze województwa łódzkiego.

Beneficjenci będą mogli uzyskać informację o możliwości i warunkach uzyskania dofinansowania ze środków Funduszu, w szczególności z Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Punkty Konsultacyjne będą funkcjonować w:

  • Starostwie Powiatowym w Opocznie, ul. Kwiatowa 1a (I piętro), czynny w każdy poniedziałek w godz. 9.00 – 14.00;
  • Starostwie Powiatowym w Poddębicach, ul. Łęczycka 16, czynny w każdy poniedziałek w godz. 8.00 – 14.00 oraz środę w godz. 12.00 - 16.00;

W związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, prosimy wszystkie osoby odwiedzające Punkty Konsultacyjne o zachowanie środków ostrożności i obowiązkowe stosowanie maseczek oraz rękawiczek jednorazowych.

 

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.