Przejdź do treści
logo

VII edycja Konkursu "EKOBELFRY" o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi

Zapraszamy do udziału w VII edycji Konkursu "EKOBELFRY" o nagrodę WFOŚiGW w Łodzi. Celem konkursu jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej aktywnych nauczycieli, prowadzących działalność na polu edukacji ekologicznej oraz szkół i przedszkoli propagujących tematykę ochrony środowiska w celu uhonorowania zrealizowanych działań i rozpowszechnienia dobrych przykładów w tym zakresie w roku szkolnym 2016/2017 i 2017/2018.

Do Konkursu mogą przystąpić publiczne i niepubliczne: przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, zespoły szkół oraz szkoły specjalne i ośrodki szkolno - wychowawcze z terenu woj. łódzkiego.

Konkurs jest ogłaszany w następujących kategoriach:

Ekobelfer - nauczyciele wychowania przedszkolnego, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciele nauk przyrodniczych;
Ekoszkoła - przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, zespoły szkół, szkoły specjalne i ośrodki szkolno - wychowawcze.

Terminarz VII edycji Konkursu "EKOBELFRY":

przyjmowanie kart zgłoszeniowych - do 1 października 2018 r.
rozstrzygnięcie Konkursu i wybór laureatów - do 23 listopada 2018 r.
uroczystość podsumowania konkursu - do 31 grudnia 2018 r.

Pula środków przeznaczona na nagrody w Konkursie wynosi do 77 500,00 zł.

Więcej informacji na temat Konkursu udziela Zespół ds. Promocji:

Wiesława Szczawińska tel. 42 663 41 12, e-mail: wszczawinska@wfosigw.lodz.pl

Załączniki

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.