Przejdź do treści

VI edycja Konkursu "Ekologiczny magister i doktor rozstrzygnięta"

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przyznał nagrody w VI edycji Konkursu "Ekologiczny magister i doktor". Celem Konkursu było wyłonienie najlepszych, pod względem naukowym i praktycznym, prac magisterskich i rozpraw doktorskich z dziedziny ochrony środowiska oraz nagrodzenie ich autorów.

W kategorii ekologiczny doktor:

Nagroda w wysokości 10 000,00 zł - Monika Janas,
Nagroda w wysokości 10 000,00 zł - Karolina Czarny,
Nagroda w wysokości 10 000,00 zł - Ewelina Woźniak,
Nagroda w wysokości 10 000,00 zł - Michał Lipian.

W kategorii ekologiczny magister:

Nagroda w wysokości 5 000,00 zł - Małgorzata Stępień,
Nagroda w wysokości 5 000,00 zł - Paulina Dobrowolska,
Nagroda w wysokości 5 000,00 zł - Artur Worm,
Nagroda w wysokości 5 000,00 zł Kamila Płacheta.

Ogólna pula nagród to 60 000,00 zł.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Podsumowanie Konkursu i wręczenie nagród laureatom odbyło w dniu 18 grudnia 2019 r. podczas spotkania Wigilijne pracowników i Zarządu WFOŚiGW w Łodzi, w którym wzięli udział także zaproszeni goście i beneficjenci Funduszu. We wręczaniu nagród uczestniczył również przewodniczący Kolegium Konkursowego dr hab. inż. Grzegorz Wielgosiński prof. nadzw. Politechniki Łódzkiej, który zawsze chętnie służy swoją wiedzą i doświadczeniem, za co serdecznie dziękujemy. 

Wszystkim nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.