Przejdź do treści

Uroczyste przekazanie 18 Jednostkom OSP z terenu woj. łódzkiego umów na dofinansowanie w ramach programu "EkoRemiza"

W dniu 9 lipca 2020 r. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi odbyło się uroczyste przekazanie 18 Jednostkom Ochotniczej Straży Pożarnej z terenu woj. łódzkiego umów na dofinansowanie w ramach programu ”EkoRemiza – termomodernizacja budynków Ochotniczych Straży Pożarnych w celu zmniejszenia emisji zanieczyszczeń do atmosfery”.

Ogółem na dofinansowanie przekazano ponad 3,7 mln. złotych.

W uroczystości udział wzięli m.in. Wicepremier Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński, Wiceminister Funduszy i Polityki Regionalnej Waldemar Buda, Poseł na Sejm RP Zbigniew Rau, Senator RP Maciej Łuczak, Wojewoda Łódzki Tobiasz Bocheński, Z-ca Komendanta Głównego PSP st. bryg. Krzysztof Hejduk, Komendant Wojewódzki PSP st. bryg. Grzegorz Janowski, Komendant Miejski PSP w Łodzi st. bryg. Zbigniew Wójcik.

Podczas uroczystości Prezes WFOŚiGW w Łodzi Wojciech Miedzianowski podziękował strażakom za ich działalność i podkreślił ich ważną rolę w niesieniu pomocy mieszkańcom woj. łódzkiego.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.