Przejdź do treści

Uroczyste podpisanie porozumienia z Gminą Rogów

Gmina Rogów jest od dziś dwudziestą ósmą gminą z województwa łódzkiego, która przystąpiła do współpracy z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w celu realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

We wtorek 23 lipca b.r. w energooszczędnym budynku gminnego przedszkola, Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Wojciech Miedzianowski oraz Wójt Gminy Rogów Daniel Kołada podpisali porozumienie na podstawie, którego mieszkańcy Rogowa będą mieli możliwość składania wniosków o dotacje z Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” w siedzibie Gminy Rogowa. W uroczystości uczestniczył Wiceminister Inwestycji i Rozwoju Waldemar Buda.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.