Przejdź do treści

Uroczyste podpisanie porozumień o współpracy

W dniu 23.lipca w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi odbyła się kolejna uroczystość podpisania porozumień o współpracy między Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, a Burmistrzami i Wójtami z 8 gmin z woj. łódzkiego w celu realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Do porozumienia przystąpiły następujące gminy i miasta z naszego regionu: Działoszyn, Strzelce Wielkie, Aleksandrów Łódzki, Wolbórz, Zapolice, Głowno, Szadek oraz Tomaszów Mazowiecki.

WFOŚiGW w Łodzi wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej realizuje Program Priorytetowy „Czyste powietrze”, którego celem jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza pochodzących z nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Podpisane porozumienia umożliwią mieszkańcom województwa łódzkiego składanie wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” w urzędach gmin w miejscu swojego zamieszkania.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.