Przejdź do treści

Uroczyste podpisanie porozumień o współpracy

W dniu 23.lipca w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi odbyła się kolejna uroczystość podpisania porozumień o współpracy między Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, a Burmistrzami i Wójtami z 8 gmin z woj. łódzkiego w celu realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Do porozumienia przystąpiły następujące gminy i miasta z naszego regionu: Działoszyn, Strzelce Wielkie, Aleksandrów Łódzki, Wolbórz, Zapolice, Głowno, Szadek oraz Tomaszów Mazowiecki.

WFOŚiGW w Łodzi wspólnie z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej realizuje Program Priorytetowy „Czyste powietrze”, którego celem jest poprawa efektywności energetycznej i zmniejszenie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń do atmosfery z istniejących jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub uniknięcie emisji zanieczyszczeń powietrza pochodzących z nowo budowanych jednorodzinnych budynków mieszkalnych. Podpisane porozumienia umożliwią mieszkańcom województwa łódzkiego składanie wniosków w ramach Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” w urzędach gmin w miejscu swojego zamieszkania.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.