Przejdź do treści

Szkolenie on-line oferta wsparcia finansowego ze środków Funduszu w 2020 roku na przedsięwzięcia z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z terenu woj. łódzkiego na szkolenie on-line z dot. oferty wsparcia finansowego ze środków Funduszu w 2020 roku na przedsięwzięcia z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.

Szkolenie odbędzie się w dn. 02.07.2020 r. w godz. 10.00 – 12.00

Link do spotkania on-line zostanie przesłany w dniu szkolenia na adresy mailowe uczestników wskazane w zgłoszeniu.

Zgłoszenia zawierające:

  • imię i nazwisko uczestnika
  • nazwę instytucji
  • adres email

należy nadsyłać do dn. 30.06.2020 do godz. 15.00 na adres:     rejestracja@wfosigw.lodz.pl 

Ilość miejsc ograniczona!

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.