Przejdź do treści

Szkolenia dla pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego z programu ,,Czyste powietrze"

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi uprzejmie informuje, że rozpoczyna cykl szkoleń dla pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego.

Szkolenia będą przeprowadzać Doradcy Energetyczni WFOŚiGW w Łodzi i dotyczyć będą warunków i zasad korzystania z Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Podczas szkolenia będą poruszane kwestie regulacji programowych, poprawnego wypełniania wniosku o dofinansowanie oraz procesu aplikowania, uzyskania i rozliczania dofinansowania.  Szkolenia będą odbywały się w godzinach od 10:00 do 14:00.

W linku poniżej znajduje się harmonogram szkoleń wraz z informacją o miejscu przeprowadzanego szkolenia tj: w siedzibie danego starostwa powiatowego bądź w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi przy ul. Dubois 118 w Łodzi.

Zgłoszenia elektroniczne na szkolenia przyjmuje WFOSiGW w Łodzi pod adresem e-mali: rejestracja@wfosigw.lodz.pl nie później niż pięć dni roboczych przed terminem wyznaczonym w harmonogramie szkoleń.

w tytule maila prosimy o podanie nazwy powiatu oraz gminy
w treści maila imiona i nazwiska zgłaszanych osób wraz z danymi kontaktowymi telefon i mail

(​JST, dla których szkolenie przewidziane jest w tygodniu 8 – 12 kwietnia mogą zgłaszać osoby na szkolenia do poniedziałku 8 kwietnia.)

Harmonogram szkoleń z ,,Czystego Powietrza" dla pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.