Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko na lata 2007 - 2013

 • 17.01.2013

  Szkolenie dla Beneficjentów POIiŚ

  W dniach 14 – 15 stycznia odbyło się pierwsze w tym roku szkolenie dla beneficjentów I i II osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko z zakresu "Nieprawidłowości w realizacji projektów współfinansowanych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko".

  szczegóły

 • 26.06.2012

  Spotkanie beneficjentów POIiŚ

  W dniu 26 czerwca 2012 r., odbyło się spotkanie informacyjne dla Beneficjentów I osi priorytetowej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Zaproszonych przedstawicieli JST oraz spółek komunalnych przywitał Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi Pan Tomasz Łysek. Spotkanie poprowadził Z-ca Prezesa Zarządu Pan Zbigniew Stasiak.

  szczegóły

 • 17.02.2012

  Szkolenie beneficjentów POIiŚ

  Szkolenie dla beneficjentów POIiŚ zakończone

  W dniu 17 lutego br. w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi odbyło się szkolenie nt.: „Wyodrębnionej ewidencji księgowej w projektach współfinansowanych z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko”. W spotkaniu udział wzięli zaproszeni beneficjenci z Aleksandrowa Łódzkiego, Działoszyna, Konstantynowa Łódzkiego, Rawy Mazowieckiej, Ozorkowa oraz z Opoczna a także pracownicy Funduszu zaangażowani w realizację tych projektów. Gości powitał Z-ca Prezesa WFOŚiGW Pan Zbigniew Stasiak nadzorujący w Funduszu działania związane z wdrażaniem funduszy unijnych.

  szczegóły

 • 30.11.-1

  Wcześniejsze szkolenia

   

  szczegóły

a