Przejdź do treści

Spotkanie Wigilijne WFOŚiGW w Łodzi

W dniu 18 grudnia 2019 r. odbyło się spotkanie Wigilijne pracowników i Zarządu WFOŚiGW w Łodzi, w którym wzięli udział także zaproszeni goście.

W spotkaniu wzięli udział m.in. Wojewoda Łódzki Tobiasz Bocheński, Wicemarszałek woj. łódzkiego Zbigniew Ziemba, Dyrektor Administracyjny Archidiecezji Łódzkiej ksiądz Tomasz Bartczak oraz starostowie, wójtowie, przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego i uczelni wyższych, prezesi spółek współpracujących z Funduszem. W spotkaniu uczestniczyli także laureaci VI edycji Konkursu „Ekologiczny magister i doktor”, którym wręczono dyplomy z przyznaniem nagród pieniężnych. We wręczaniu nagród uczestniczył przewodniczący Kolegium Konkursowego dr hab. inż. Grzegorz Wielgosiński prof. nadzw. Politechniki Łódzkiej. Tradycyjnie jak każdego roku harcerze Komendy Chorągwi Łódzkiej ZHP im. Aleksandra Kamińskiego przekazali na ręce Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi dla pracowników Funduszu Betlejemskie Światło Pokoju, któremu w tym roku towarzyszy hasło „Światło, które łączy”. Komendantka Chorągwi hm. Natalia Patorska - Grzelewska oraz Komendantka Hufca ZHP Łódź - Górna hm Aneta Czubak wraz ze światłem złożyły wszystkim uczestnikom Spotkania Wigilijnego życzenia od całej społeczności zuchów, harcerzy i instruktorów. Spotkanie Wigilijne swoim występem uświetnił Chór Gospel Akademii Muzycznej w Łodzi pod kierunkiem Briana Fentressa.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.