Przejdź do treści

Spotkanie informacyjno - promocyjne dla zakładów i przedsiębiorstw energetyki cieplnej z terenu woj. łódzkiego

W dniu 13 września 2019 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi odbyło się spotkanie informacyjno – promocyjne z przedstawicielami przedsiębiorstw i zakładów energetyki cieplnej z terenu woj. łódzkiego.

Podczas spotkania pracownicy Funduszu przedstawili ofertę w zakresie możliwości udzielenia wsparcia finansowego na realizację zadań z zakresu ochrony atmosfery, w tym m.in. rozbudowy i modernizacji sieci ciepłowniczej, modernizacji źródeł ciepła, termomodernizacji itp. Uczestnicy spotkania na bieżąco przekazywali swoje uwagi i spostrzeżenia, zadawali pytania na interesujące ich tematy oraz zgłaszali propozycje zmian lub nowych zapisów do katalogu kosztów kwalifikowanych i planu na 2020 r.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.