Przejdź do treści

Spotkanie informacyjne dotyczące możliwości udzielenia wsparcia finansowego dla gmin i powiatów woj. łódzkiego

W dniu 21 marca 2019 r. w odbyło się spotkanie informacyjne zorganizowane dla przedstawicieli gmin i powiatów województwa łódzkiego dotyczące możliwości uzyskania dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Łodzi w 2019 r. Spotkanie odbyło się w siedzibie Narodowego Instytutu Samorządu Terytorialnego, który był współorganizatorem tego wydarzenia.

Podczas spotkania pracownicy funduszu zaprezentowali zasady i możliwości udzielania wsparcia finansowego na zadnia związane z szeroko pojętą ekologią i ochroną naturalnego środowiska, Przedstawiono także programy priorytetowe WFOŚiGW w Łodzi na 2019 r.  

W spotkaniu uczestniczył Prezes WFOŚiGW w Łodzi p. Wojciech Miedzianowski i Dyrektor Biura p. Aleksandra Majchrzak-Pilarczyk, a także pracownicy Funduszu p. Dorota Linowiecka, p. Karolina Rzetelska, p. Monika Kosiorek, p. Krzysztof Pilich i p. Wiesława Szczawińska. 

Załączniki

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.