Przejdź do treści

Spotkanie dla Kół Gospodyń Wiejskich w Tuszynie

W dniu 17 września 2019 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Tuszynie odbyło się spotkanie zorganizowane dla przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich z południowej części terenu woj. łódzkiego. Spotkanie odbyło się z inicjatywy Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju przy wsparciu Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwa Środowiska. Podczas spotkania pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi przedstawili programy przygotowane przez Ministerstwo Środowiska na rzecz polskiej wsi oraz ofertę WFOŚiGW w Łodzi dla osób fizycznych.

Wydarzeniami towarzyszącymi były stoiska przygotowane przez Lasy Państwowe, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolniczego oraz WFOŚiGW w Łodzi. Nasi doradcy energetyczni udzielali informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia finansowego ze środków Funduszu oraz NFOŚiGW. Członkinie KGW uczestniczyły ponadto w pokazie kulinarnym, pozyskały informacje nt. rejestracji produktu regionalnego, uproszczonej ewidencji księgowej oraz sprzedaży produktów spożywczych. W trakcie spotkania został rozstrzygnięty konkurs kulinarny „Słodkie Smaki Regionów”.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.