Przejdź do treści

Śmiecińscy EL 04 - o odpadach prawie wszystko

WFOŚiGW w Łodzi w ramach edukacji ekologicznej dofinansował w 2013 r. ze swoich środków serial edukacyjny "Śmiecińscy EL 04 – o odpadach prawie wszystko".

Podczas kolejnych 12 odcinków spotykaliśmy się z czteroosobową rodziną Śmiecińskich - Magdą, Jankiem i ich dziećmi Hanią i Piotrkiem. Wspólnie z nimi telewidzowie mogli uczyć się prawidłowej segregacji odpadów. Serialowa rodzina pokazywała nam, dlaczego to, co nazywamy potocznie śmieciami, może być pełnowartościowym surowcem wtórnym.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.