Przejdź do treści

Seminarium - PGE Giganty Mocy

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza na seminarium poświęcone gospodarce niskoemisyjnej. Na wydarzeniu przedstawione zostaną informacje o dotacjach na ochronę powietrza i termomodernizację. Ponadto dowiedzą się Państwo jak wejść w Partnerstwo Publiczno-Prywatne i jak skutecznie zrealizować projekt.

Seminarium odbędzie się 20 września w Miejskim Centrum Kultury PGE Giganty Mocy w Bełchatowie przy Placu Narutowicza 1a.

W załączeniu:

Agenda Seminarium

Na zakończenie zaplanowano zwiedzanie interaktywnej wystawy PGE Giganty Mocy - jednej z największej atrakcji województwa łódzkiego, dofinansowanej z UE.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, zarejestruj się:

https://rpo.lodzkie.pl/slider/item/3728-ruszamy-z-rekrutacja-na-kolejne-seminarium-z-cyklu-lodzkie-na-plus-z-funduszami-europejskimi

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.