Przejdź do treści

Seminarium - PGE Giganty Mocy

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza na seminarium poświęcone gospodarce niskoemisyjnej. Na wydarzeniu przedstawione zostaną informacje o dotacjach na ochronę powietrza i termomodernizację. Ponadto dowiedzą się Państwo jak wejść w Partnerstwo Publiczno-Prywatne i jak skutecznie zrealizować projekt.

Seminarium odbędzie się 20 września w Miejskim Centrum Kultury PGE Giganty Mocy w Bełchatowie przy Placu Narutowicza 1a.

W załączeniu:

Agenda Seminarium

Na zakończenie zaplanowano zwiedzanie interaktywnej wystawy PGE Giganty Mocy - jednej z największej atrakcji województwa łódzkiego, dofinansowanej z UE.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, zarejestruj się:

https://rpo.lodzkie.pl/slider/item/3728-ruszamy-z-rekrutacja-na-kolejne-seminarium-z-cyklu-lodzkie-na-plus-z-funduszami-europejskimi

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.