Przejdź do treści

Rozstrzygnięcie konkursu "Moja wymarzona ekopracownia - 2015"

Wojewódzki  Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza wyniki konkursu "Moja wymarzona ekopracownia - 2015". Poniżej, w plikach do pobrania, zamieszczony jest wykaz wniosków rozpatrzonych pozytywnie. 

Uwzględniając trud jaki włożyli Wnioskodawcy w przygotowanie projektów, Zarząd podjął decyzję o znacznym zwiększeniu pierwotnie planowanej na Konkurs puli środków, co pozwoliło na udzielanie wsparcia dla ponad 160 projektów. Szczegóły dotyczące zakresu udzielonego wsparcia jak i inne informacje potrzebne do przygotowania dokumentów niezbędnych do zawarcia umów o dofinansowanie,  podane zostaną w pismach o przyznaniu dotacji. Szczegóły dotyczące projektów, które nie otrzymały dofinansowania, również zostaną podane w korespondencji do poszczególnych Wnioskodawców.

Dziękujemy wszystkim za udział w Konkursie, a szkołom które otrzymały dofinansowanie, życzymy udanej realizacji projektów.

Załączniki

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.