Przejdź do treści

Rozpoczynamy cykl spotkań informacyjnych na terenie woj łódzkiego z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego

W dniu 27 lutego 2020 r. w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi odbyło się pierwsze z 7 zaplanowanych spotkań informacyjnych z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego z terenu woj. łódzkiego dot. oferty wsparcia finansowego ze środków Funduszu w 2020 roku.

W spotkaniu tym uczestniczyli przedstawiciele gmin z powiatów pabianickiego, zgierskiego, łódzkiego wschodniego i Miasta Łodzi. 

Prezes Zarządu Wojciech Miedzianowski oraz Wojewoda Łódzki Tobiasz Bocheński   poinformowali również o zbliżającej się - II edycji programu „Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska”, w ramach tzw. „Małego Strażaka” rozdysponowane zostanie        3 000 000 zł. Nabór wniosków rozpocznie się 1 marca 2020 r.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.