Przejdź do treści

Punkty Konsultacyjne WFOŚiGW w Łodzi

Punkty Konsultacyjne WFOŚiGW w Łodzi, w których można uzyskać poradę i konsultację dotyczącą inwestycji realizowanych na obszarze województwa łódzkiego z zakresu efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii, w tym w przedmiocie możliwości i warunków uzyskania dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, w szczególności z Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” działają w siedzibach czterech Starostw Powiatowych:

Miejsce Adres Dzień tygodnia Godziny konsultacji
Starostwo Powiatowe w Opocznie ul. Kwiatowa 1a, 26-300 Opoczno (I piętro) w każdy poniedziałek będący dniem roboczym 9-14
Starostwo Powiatowe w Wieluniu Plac Kazimierza Wielkiego 2 (II piętro) w każdy wtorek będący dniem roboczym 9-14
Starostwo Powiatowe w Poddębicach ul. Łęczycka 16, 99-200 Poddębice (III piętro) w każdą środę będącą dniem roboczym 9-14
Starostwo Powiatowe w Łowiczu ul. Stanisławskiego 30, 99-400 Łowicz w każdy piątek będący dniem roboczym 9-14

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji, co mamy nadzieję, ułatwi Państwu ubieganie się o środki na realizację inwestycji zakresu ochrony powietrza i kontakt z Funduszem.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.