Przejdź do treści

Przedszkolaki z Luboczy odwiedziły siedzibę WFOŚiGW w Łodzi

W dniu 23 maja 2019 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi odwiedziły przedszkolaki ze Szkoły Filialnej w Luboczy w Powiecie Tomaszowskim.

Dzieci wzięły udział w cyklicznie organizowanych warsztatach ekologicznych, podczas których uczyły się właściwej segregacji odpadów, dowiedziały się jak chronić środowisko i dlaczego warto dbać o czyste powietrze. Zaprezentowały również swoje artystyczne pomysły na ekologię - minirecital piosenki ekologicznej oraz pracę plastyczną pod tytułem ,,Opiekujmy się Ziemią”, która ozdobi salę edukacyjno-konferencyjną naszego Funduszu. Z małymi artystami-ekologami spotkał się Pan Wojciech Miedzianowski – Prezes Zarządu WFOŚiGW w Łodzi, który pochwalił dzieci za EKO postawę i troskę o naszą planetę. Powiedział, że ochrona środowiska, nie jest czymś, czego można się nauczyć. Tak naprawdę jest to nawyk, który trzeba wyrabiać od najmłodszych lat.

Na zakończenie było symboliczne ,,przybicie piątki’ i ekologiczne upominki. EKO–przedszkolaki obiecały, że odwiedzą nas ponownie.

Zapraszamy serdecznie. 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.