Przejdź do treści

Program priorytetowy dotyczący rewaloryzacji zabytkowych parków III edycja - NABÓR ZAKOŃCZONY

Nazwa programu: Program priorytetowy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi "Przyrodnicze perły województwa łódzkiego - program rewaloryzacji zabytkowych parków" - III edycja

Cel zadania: finansowe wsparcie działań realizowanych na rzecz układów terenów zieleni objętych ochroną na podstawie Ustawy o ochronie zabytków, pod warunkiem, że są one ogólnodostępne, a wejście na ich teren jest nieodpłatne.

Okres wdrażania: w latach 2017-2018

Pula środków do rozdysponowania w całym programie: 22.500.000,00 zł,  w tym:

  1. w formie dotacji: 11.250.000,00 zł;
  2. w formie pożyczki: 11.250.000,00 zł.

Forma i intensywność dofinansowania: łączna kwota finansowego wsparcia wynosi do 95% całkowitego kosztu Zadania, przy czym dotacja nie może przekroczyć 75 % kwoty możliwego do uzyskania dofinansowania.

Załączniki

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.