Przejdź do treści

Podsumowanie I Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego "DBAM O ŚRODOWISKO"

W dniu 28 listopada odbyło się podsumowanie I Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego ,,DBAM O ŚRODOWISKO”. Konkurs został zrealizowany przy udziale i wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Do konkursu zostało zgłoszonych 1008 prac uczniów szkół podstawowych z terenów woj. łódzkiego.

Główną ideą konkursu było propagowanie i pogłębiane wiedzy z zakresu ochrony środowiska, szczególnie zagadnień związanych z segregowaniem i recyklingiem odpadów, a także ochroną powietrza przed smogiem. Konkurs był w dwóch kategoriach tematycznych:  ,,Drugie życie odpadów” gdzie uczniowie mieli za zadanie przygotować instalację trójwymiarową pochodzącą z odpadów recyklingowych oraz w drugim bloku tematycznym pn ,, Walczymy ze smogiem” plakaty i ulotki. Kapituła konkursowa  nagrodziła 30 autorów, którzy otrzymali atrakcyjne nagrody.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.