Przejdź do treści

Podpisano 151 umów z jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu woj. łódzkiego.

W dniu 3 października 2019 r. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zakończył podpisywanie umów z jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu woj. łódzkiego, którym przyznano dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego „Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska”.

Celem Programu było podniesienie gotowości bojowej lokalnych służb ratowniczych poprzez doposażenie w specjalistyczny sprzęt wykorzystywany w akcjach ratowniczych lub podczas likwidacji skutków powodzi, wiatru, osunięcia ziemi oraz podczas usuwania skutków klęsk żywiołowych.

W dniu 30 września w siedzibie Funduszu oraz w dniach 1-3 października 2019 roku, w siedzibach Powiatowych Komend Państwowej Staży Pożarnej w Łowiczu, Tomaszowie Mazowieckim, Poddębicach, Sieradzu, Bełchatowie oraz Komendzie Miejskiej PSP w Piotrkowie Trybunalskim podpisano umowy ze 151 jednostkami Ochotniczych Straży Pożarnych na łączną kwotę 3 800 000,- zł.

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.