Przejdź do treści

Podpisanie kolejnych umów w ramach "Porozumienia w sprawie współdziałania w zakresie zwalczania zagrożeń dla środowiska"

Podpisano kolejne w tym roku „Porozumienia w sprawie współdziałania w zakresie zwalczania zagrożeń dla środowiska” - polegające na dofinansowaniu zakupu wozów ratowniczo - gaśniczych dla sześciu Ochotniczych Straży Pożarnych z województwa łódzkiego na łączna kwotę 2 320 000 złotych.

Podpisano umowy z OSP Tuszyn-Las, OSP Rząśnia, OSP Wilamów, OSP Kadłub, OSP Szynkielów, OSP Dłutów.

W ramach „Porozumienia w sprawie współdziałania w zakresie zwalczania zagrożeń dla środowiska” - w 2019 r podpisano umowy dofinansowania zakupu wozów strażackich z 31 jednostkami OSP z woj. łódzkiego na łączna kwotę 9 603 000 zł.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.