Przejdź do treści

Planowane ogłoszenie konkursów z dziedziny edukacji ekologicznej konkursów w 2012 r.

Uprzejmie informujemy, iż w roku 2012 WFOŚiGW w Łodzi planuje ogłoszenie konkursów z dziedziny Edukacja Ekologiczna na następujące zadania:

  • utworzenie ogródków dydaktycznych przy szkołach i przedszkolach - termin ogłoszenia:styczeń 2012 r.
  • zaplanowanie i utworzenie pracowni przyrodniczej ,,Moja idealna ekopracownia" - konkurs dla szkół z woj. łódzkiego - termin ogłoszenia: luty 2012 r.
  • wydanie albumu promującego walory przyrodnicze woj. łódzkiego - termin ogłoszenia: czerwiec 2012 r.


Jednocześnie informujemy, iż wnioski z dziedziny Edukacja Ekologiczna, które nie kwalifikują się do rozpatrywania w ramach ww. planowanych konkursów, można składać w trybie ciągłym do dnia 30.09.2012r.

Regulaminy ww. konkursów wraz z formularzami wniosków będą dostępne na stronie internetowej Funduszu w zakładce ,,Konkursy".

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.