Przejdź do treści

Otwarcie naboru w ramach Programu Priorytetowego - Doposażenie Ochotniczych Straży Pożarnych w sprzęt służący ograniczeniu lub likwidacji zagrożeń dla środowiska

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi informuje o otwarciu z dniem 28.05.2019 r. naboru wniosków o dofinansowania sprzętu i wyposażenia dla jednostek ochotniczych straży pożarnych. Program jest adresowany dla jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu województwa łódzkiego.

Funduszu nie może przekroczyć kwoty 35.000,00 zł. Nabór wniosków odbywa się w trybie ciągłym do 31.07.2019 r. lub do wyczerpania budżetu Programu, który wynosi 2 mln zł. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w zakładce Programy Priorytetowe dla jednostek samorządu terytorialnego i pozostałych podmiotów.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.