Przejdź do treści

Otwarcie "Ekopracowni pod chmurką" w Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 1 w Zduńskiej Woli

We wtorek 17 września 2019 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Nr 1 w Zduńskiej Woli otwarto ,,"Ekopracownię pod chmurką” utworzoną i wyposażoną dzięki dofinansowaniu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Otwarcie pracowni, jak powiedziała p. wicedyrektor było swego rodzaju prezentem od Funduszu na 30-lecie Przedszkola Nr 9 wchodzącego w skład Zespołu. Święto było więc podwójne.

W tym uroczystym wydarzeniu WFOŚiGW w Łodzi reprezentowała p. Aleksandra Majchrzak-Pilarczyk – Dyrektor Biura oraz p. Elżbieta Ratyńska – która odpowiada w Funduszu za organizację i prowadzenie warsztatów ekologicznych dla dzieci i młodzieży. Przedszkolaki nie tylko pokazały gościom przepiękną wystawę swoich prac plastycznych, w kontekście dbania o środowisko, ale muzycznie pochwaliły się swoją wiedzą o planetach Układu Słonecznego nawiązującej do nazwy przedszkola. Wszystkie dzieci w imieniu Prezesa W. Miedzianowskiego  zostały obdarowane przez Panią Dyrektor WFOŚiGW w Łodzi  A. Majchrzak -Pilarczyk ekologicznymi prezentami, malowankami, kredkami, ołówkami.  Dzieci otrzymały również opaski odblaskowe. Natomiast na ręce pani dyrektor Zespołu Szkolno –Przedszkolnego nr 1 w Zduńskiej Woli zostały wręczone piękne albumy i książki o tematyce przyrodniczej, które z pewnością przydadzą się w szkolnej bibliotece. Uroczystość w przedszkolu zwieńczył słodki poczęstunek z  „ekologicznym” ciastem i owocami  w roli głównej. 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.