Przejdź do treści

Ogłoszenie wyników Konkursu na dofinansowanie w formie dotacji zadań z dziedziny Edukacja Ekologiczna pn.: "Moja wymarzona ekopracowania"

WFOŚiGW w Łodzi informuje, iż w dniu 04.07.2013 r. rozstrzygnięto konkurs o dotacje na zadania z dziedziny Edukacja Ekologiczna - „Moja wymarzona ekopracownia”.

Dzięki wsparciu finansowemu Funduszu powstała możliwość  utworzenia 149 ekopracowni. Konkurs został ogłoszony po raz drugi i cieszył się ogromnym zainteresowaniem Wnioskodawców, co świadczy o dużej potrzebie szkół na realizację takich zadań. W ramach Konkursu złożono 208 wnioski o przyznanie dofinansowania, a łączna wnioskowana kwota dotacji znacznie przekroczyła zaplanowane do rozdysponowania środki. Najwyżej ocenione przez Kolegium Konkursowe zadania, którym przyznano dofinansowanie znajdują się w załączniku do pobrania. Wszystkim dziękujemy za udział, a laureatom życzymy udanej realizacji przedsięwzięć.

Załączniki

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.