Przejdź do treści

"My doradzamy - Ty oszczędzasz !"

Zapraszamy do odwiedzenia punktu informacyjnego WFOŚiGW w Łodzi i skorzystania z konsultacji naszych Doradców Energetycznych w zakresie w zakresie gospodarki niskoemisyjnej, efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii podczas tegorocznych Dni Otwartych Funduszy Europejskich.

Projekt Doradztwa Energetycznego działa w oparciu o ogólnopolską sieć profesjonalnych doradców energetycznych, którzy doradzając nieodpłatnie, będą Cię wspierać w realizacji inwestycji przyjaznych środowisku.

„Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE” to projekt realizowany przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Partnerów w 15 regionach na terenie całego kraju, w tym WFOŚiGW w Łodzi.

Nasze doradztwo kierujemy właśnie do Ciebie!

Dni Otwarte Funduszy Europejskich, to wyjątkowa okazja by dowiedzieć się jak zrealizować swoją nowoczesną, efektywną ekonomicznie i przyjazną środowisku inwestycję:

  • jeśli planujesz inwestycje na własne potrzeby jako osoba fizyczna
  • jesteś przedsiębiorcą
  • reprezentujesz sektor publiczny
  • jesteś przedstawicielem sektora mieszkaniowego

Przyjdź, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania !

  • Piątek, 10.05.2019, Łowicz - Nowy Rynek
  • Sobota, 11.05.2019, Zduńska Wola, ul. Złotnickiego przy parku miejskim
  • Niedziela, 12.05.2019, Tomaszów Mazowiecki, Plac Kościuszki

Zaczynamy o godz. 16.00.

Przypominamy również, że w sobotę (11.05.2019 r.), biuro WFOŚiGW w Łodzi przy ul. Dubois 118, jest otwarte w godz. 7.30-15.30.

Serdecznie zapraszamy!

 

Załączniki

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.