Przejdź do treści

Młodzieżowe przesłanie klimatyczne dla przyszłości

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi serdecznie zaprasza młodzież ze szkół średnich woj. łódzkiego do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie pn. „Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla przyszłości”. Zwycięski zespół na etapie wojewódzkim, będzie reprezentował nasze województwo w finale etapu ogólnopolskiego Młodzieżowego Kongresu Klimatycznego, który będzie miał miejsce 24 października br. podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich POL-ECO SYSTEM w Poznaniu.

Ideą konkursu i Kongresu (MKK 2018) jest zachęcenie młodzieży szkół średnich do sformułowania swojego punktu widzenia na zmiany klimatyczne oraz oczekiwań względem rządzących w tym zakresie poprzez opracowanie "Młodzieżowego Przesłania Klimatycznego dla przyszłości".

Kartę Zgłoszenia wraz z załącznikami, należy dostarczyć do dnia 28 września br.  do godz.15.00 do siedziby Funduszu z dopiskiem ,,Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne".

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat konkursu prosimy o kontakt z pracownikami Funduszu:

W sprawach organizacyjnych - Elżbieta Ratyńska, tel: (42) 663-41-11,e-mail: eratynska@wfosigw.lodz.pl
W sprawach merytorycznych - Karolina Rzetelska, tel: (42) 663-41-51,e-mail: krzetelska@wfosigw.lodz.pl

Załączniki

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.