Przejdź do treści

Międzynarodowy Kongres Biogospodarki - VII edycja

7 października 2019 r. Województwo Łódzkie zorganizowało VII Międzynarodowy Kongres Biogospodarki. Udział w tym wydarzeniu wzięli przedstawiciele uczelni wyższych, firm oraz instytucji, które działają w obszarach powiązanych z ochroną środowiska i ekologią. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi aktywnie uczestniczył w przygotowaniu i przeprowadzeniu Kongresu.

Uczestnicy Kongresu mogli wziąć udział w licznych panelach dyskusyjnych, podczas których poruszano m.in. tematy związane ze zmianami klimatycznymi, walką ze smogiem, potencjałem geotermalnym czy zielonymi zamówieniami publicznymi. Szacuje się, że wydarzenie to przyciągnęło około pół tysiąca gości i odwiedzających.

Przedstawiciele Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi brali czynny udział w kilku panelach tematycznych w charakterze prelegentów. Ponadto działalności Funduszu w zakresie edukacji ekologicznej poświęcony był w całości jeden z paneli dyskusyjnych pn. Fundusz, który finansuje i inspiruje edukację ekologiczną, podczas którego zaprezentowane zostały przykładowe zadania z zakresu edukacji ekologicznej zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu WFOŚiGW w Łodzi. Zgromadzonym gościom, wśród których największą grupę stanowili dyrektorzy oraz nauczyciele ze szkół i przedszkoli woj. łódzkiego  zaprezentowana została oferta Funduszu, ze szczególnym uwzględnieniem działań edukacyjnych w zakresie edukacji ekologicznej.

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.