Przejdź do treści

Laureat Konkursu "Młodzieżowe Przesłanie Klimatyczne dla Przyszłości" - etap wojewódzki

Zakończył się etap wojewódzki  Konkursu „Młodzieżowe  Przesłanie Klimatyczne dla Przyszłości”, który stanowił element  przedsięwzięcia pn. Młodzieżowy Kongres Klimatyczny(MKK) organizowany podczas Targów POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu.

Celem  konkursu było zachęcenie młodzieży szkół średnich do sformułowania swojego punktu widzenia na zmiany klimatyczne w następujących obszarach: ochrona i kształtowanie zasobów wodnych, ochrona ekosystemów i krajobrazów, przeciwdziałanie niekorzystnemu wzrostowi stężenia gazów szklarniowych w atmosferze, ochrona różnorodności biologicznej oraz problemy terenów zurbanizowanych. Laureatem Konkursu na etapie wojewódzkim został zespół z III Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego z Piotrkowa Trybunalskiego, któremu przyznano nagrodę pieniężną w wysokości 3 000,00 zł. Uczniowie  tej szkoły będą reprezentować woj. łódzkie na Młodzieżowym Kongresie Klimatycznym organizowanym podczas Targów  POL-ECO-SYSTEM w Poznaniu w dniu 24 października 2018 r. oraz wezmą udział w ogólnopolskiej części tego Konkursu. Gratulujemy i  trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

W ramach działań zapobiegawczych niekontrolowanemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa COVID-19, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki w Łodzi, informuje o zamknięciu od dnia 16.03.2020 r. do odwołania Biura WFOŚiGW w Łodzi dla Klientów.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami, którzy są gotowi udzielić odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania związane z realizowanymi przez Fundusz programami i przekazać pełną informację na temat realizowanych wniosków. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.