Przejdź do treści

Kontakt - Zespół ds. Funduszy Europejskich i Doradców Energetycznych

Jan Sztaudynger, Kierownik Zespołu 42 663 41 90 jsztaudynger@wfosigw.lodz.pl
Aleksandra Ślisińska-Owczarek, Zastępca Kierownika Zespołu 42 663 41 91 aslisinska@wfosigw.lodz.pl
Kamila Golewska 42 663 41 92 kgolewska@wfosigw.lodz.pl
Sławomir Pytlawski 42 663 41 94 spytlawski@wfosigw.lodz.pl

DORADCY ENERGETYCZNI:

Małgorzata Skupińska 42 663 41 40 mskupinska@wfosigw.lodz.pl
Michał Ochota  42 663 41 41 mochota@wfosigw.lodz.pl
Magdalena Jankowska-Kostrzewa 42 663 41 42 mjankowska@wfosigw.lodz.pl
Grzegorz Leszczyk 42 663 41 43 gleszczyk@wfosigw.lodz.pl
Anna Sicińska 42 663 41 44 asicinska@wfosigw.lodz.pl

 

 

 

 

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.