WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

Konkursy o nagrodę Funduszu

powrót
27.11.2012

Konkurs "EKOBELFRY" - rozstrzygnięty

Dobiegły końca prace Kolegium Konkursowego powołanego przez Zarząd Funduszu do oceny nadesłanych wniosków w II edycji Konkursu "EKOBELFRY" za rok szkolny 2011/2012.

Celem Konkursu było wyłonienie i nagrodzenie najbardziej aktywnych nauczycieli, prowadzących działalność na polu edukacji ekologicznej oraz szkół i przedszkoli propagujących tematykę ochrony środowiska w celu uhonorowania zrealizowanych działań i rozpowszechnienia dobrych przykładów w tym zakresie. W tegorocznej edycji Konkursu wpłynęły 72 zgłoszenia w kategorii "Ekobelfer" i 61 zgłoszeń w kategorii "Ekoszkoła". Konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem. Wśród zgłaszanych placówek i nauczycieli znaleźli się przedstawiciele z całego województwa łódzkiego.

Gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu "EKOBELFRY" za rok.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich uczestników na uroczystą Galę podsumowującą Konkurs, która odbędzie się w dniu 12 grudnia 2012 r. o godz. 11.30 w Łódzkim Domu Kultury przy ul. Traugutta 18. Wszystkich laureatów zapraszamy z reprezentacjami swoich placówek. Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z najlepszymi EKOBELFRAMI i EKOSZKOŁAMI za rok szkolny 2011/2012.

 

Do pobrania:

- Wyniki_kategora_EKOBELFRY

- Wyniki_kategoria_EKOSZKOLA