Przejdź do treści

Konkurs z dziedziny edukacja ekologiczna dla szkół i przedszkoli

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza Konkurs na dotacje z dziedziny Edukacja Ekologiczna pn. "EDUKACJA EKOLOGICZNA W SZKOŁACH I PRZEDSZKOLACH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016".

Wnioski można składać do dnia 30.09.2015r., do godz. 15.30, na formularzach znajdujących się do pobrania poniżej.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem i zachęcamy do ubiegania się o dofinansowanie!

Jednocześnie informujemy, iż pomoce dydaktyczne, o których mowa w §5 ust. 3 pkt 1) Regulaminu Konkursu rozumiane są przez Fundusz jako np. plansze dydaktyczne, filmy, multimedialne programy komputerowe, modele demonstracyjne, gry dydaktyczne, zestawy badawcze i pomiarowe, preparaty mikroskopowe. W/W pomoce powinny być bezpośrednio związane z edukacją przyrodniczo-ekologiczną.

Uwaga! W związku z tym, że wnioski są rozpatrywane w trybie konkursowym nie ma możliwości konsultacji ich wypełnienia (ani osobistej ani telefonicznej) z pracownikami Funduszu.

Załączniki

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.