Przejdź do treści

Konferencja "Modernizacja oświetlenia drogowego - korzyści dla środowiska, oszczędności dla inwestora"

Kolejna konferencja organizowana przez WFOŚiGW w Łodzi w ramach Projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE, finansowanego przez Unię Europejską ze środków POIiŚ na lata 2014-2020 odbyła się w dniu 30.09.2019 r. w siedzibie Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Konferencja skierowana była przede wszystkim do jednostek samorządu terytorialnego. Tym razem tematyka obejmowała kwestie związane z modernizacją oświetlenia drogowego. Zgodnie z tytułem konferencji „Modernizacja oświetlenia drogowego – korzyści dla środowiska, oszczędności dla inwestora”, 70 uczestników mogło wysłuchać ciekawych wystąpień specjalistów w dziedzinie oświetlenia- przedstawicieli Politechniki Łódzkiej i Politechniki Białostockiej, z dużym doświadczeniem i praktyką w tym zakresie. Poruszono takie zagadnienia jak audyty oświetlenia drogowego, oddziaływanie urządzeń oświetleniowych na sieć zasilającą, efekty ekologiczne i ekonomiczne inwestycji, czy nowe technologie w oświetleniu. Przedstawiono możliwości finansowania modernizacji oświetlenia, a przedstawiciel Miasta Rawa Mazowiecka podzielił się doświadczeniami przy realizacji miejskiego projektu modernizacji oświetlenia w ramach Programu SOWA.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane w ramach projektu Doradztwa Energetycznego.


Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.