Przejdź do treści

Konferencja "Modernizacja oświetlenia drogowego - korzyści dla środowiska, oszczędności dla inwestora"

Kolejna konferencja organizowana przez WFOŚiGW w Łodzi w ramach Projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE, finansowanego przez Unię Europejską ze środków POIiŚ na lata 2014-2020 odbyła się w dniu 30.09.2019 r. w siedzibie Społecznej Akademii Nauk w Łodzi.

Konferencja skierowana była przede wszystkim do jednostek samorządu terytorialnego. Tym razem tematyka obejmowała kwestie związane z modernizacją oświetlenia drogowego. Zgodnie z tytułem konferencji „Modernizacja oświetlenia drogowego – korzyści dla środowiska, oszczędności dla inwestora”, 70 uczestników mogło wysłuchać ciekawych wystąpień specjalistów w dziedzinie oświetlenia- przedstawicieli Politechniki Łódzkiej i Politechniki Białostockiej, z dużym doświadczeniem i praktyką w tym zakresie. Poruszono takie zagadnienia jak audyty oświetlenia drogowego, oddziaływanie urządzeń oświetleniowych na sieć zasilającą, efekty ekologiczne i ekonomiczne inwestycji, czy nowe technologie w oświetleniu. Przedstawiono możliwości finansowania modernizacji oświetlenia, a przedstawiciel Miasta Rawa Mazowiecka podzielił się doświadczeniami przy realizacji miejskiego projektu modernizacji oświetlenia w ramach Programu SOWA.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane w ramach projektu Doradztwa Energetycznego.


Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.