Przejdź do treści

Konferencja "Doradztwo energetyczne dla biznesu i samorządów"

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w ostatniej już w tym roku konferencji, organizowanej przez WFOŚiGW w Łodzi, w ramach Projektu pn. „Ogólnopolski system wsparcia doradczego dla sektora publicznego, mieszkaniowego oraz przedsiębiorstw w zakresie efektywności energetycznej oraz OZE, finansowanego przez Unię Europejską ze środków POIiŚ na lata 2014-2020 pt.: „Doradztwo energetyczne dla biznesu i samorządów ”

Konferencja organizowana jest we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego i skierowana do wszystkich zainteresowanych aktualnymi prawnymi i finansowymi aspektami efektywności energetycznej i OZE: samorządów, spółdzielni mieszkaniowych, spółek komunalnych i przedsiębiorstw z terenu województwa łódzkiego.

Tym razem przygotowujemy dla Państwa szereg przekrojowych tematów związanych z efektywnością energetyczną i OZE:

  • współpraca pomiędzy przedsiębiorstwem energetycznym a spółdzielnią, wspólnotą mieszkaniową,
  • reguły konkurencji a system aukcyjny w ustawie o odnawialnych źródłach energii, wybór producenta i dystrybutora w energetyce,
  • finansowe aspekty modernizacji oświetlenia drogowego,
  • fotowoltaika i elektromobilność,
  • spółdzielnie energetyczne/klastry energii,
  • zielone zamówienia publiczne jako narzędzie wspierania OZE,
  • możliwości pozyskania środków na inwestycje realizowane w obszarze tematycznym konferencji.

Zaproszenie do wygłoszenia referatów przyjęli przedstawiciele: Uniwersytetu Łódzkiego, Uniwersytetu Warszawskiego, Warmińsko-Mazurskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Głos zabiorą praktycy z branży dystrybucji energii elektrycznej i ciepłownictwa, a także prawnicy z ogromnym doświadczeniem w obszarze tematycznym konferencji.

Konferencja odbędzie się w Łodzi, w siedzibie Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, przy ul. Kopcińskiego 8/12, w dniu 17.12.2019 r. (wtorek). Szczegółowa agenda zostanie zamieszczona będzie na stronie WFOŚiGW w Łodzi: www.wfosigw.lodz.pl i przesłana do zgłoszonych osób. Chęć uczestnictwa w konferencji prosimy zgłosić drogą elektroniczną na adres: rejestracja@wfosigw.lodz.pl

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Kontakt w sprawie konferencji: doradztwo@wfosigw.lodz.pl

Zachęcamy do udziału!

Załączniki

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Biuro WFOŚiGW w Łodzi zamknięte dla Klientów od 16.03.2020 r. do odwołania

Informujemy, że ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Polsce, a przede wszystkim w trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, podjęto decyzję o wstrzymaniu bezpośrednich spotkań i konsultacji w siedzibie WFOŚiGW w Łodzi. Od 16 marca br. do odwołania dokumenty można składać do skrzynki podawczej znajdującej się przed budynkiem Funduszu przy ul. Dubois 118, 93-465 Łódź, tradycyjną drogą pocztową lub za pośrednictwem EPUAP. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi pracownikami. Wykaz telefonów i adresów mailowych znajdziecie Państwo klikając poniżej umieszczony napis - "Zobacz więcej informacji". 

Zobacz więcej informacji

Ta strona korzysta z ciasteczek zgodnie z naszą polityką prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się z jej postanowieniami.